Autor Tema: Mali mačići  (Pročitano 16161 puta)

Van mreže MaxiMaja

• Newbie
  • *
  • Pol: Žena
  • Login:03 Jun, 2017, 19:26:37
    • Pogledaj profil
    • Imejl
Odg: Mali mačići
« Odgovor #45 poslato: 30 Maj, 2017, 23:00:06 »
Maca je odrasla kod mog tate u radionici metalostrugarskoj, spavala je ispod masine dok tata radi. Omacila se u ormaru za alat, tako da joj buka nije nikada smetala. Ali kad god je lovila, a bila je izvrstan lovac, ona ne cuje nikoga, tj ne dozvoljava da joj bilo sta skrene paznju i dekoncentrise je. Namesti se u pozu i fixira pogledom svoj plen. Verujem da se tako dogodilo. Komsija za koga sam ukapirala da je kosio juce mi nije nista rekao, ali ja znam da nije sigurno sa namerom to uradio, covek voli zivotinje i sam ih ima. Necu ni da ga pitam bilo sta, sta imam od toga, mace vise nema. Veterinari su prokomentarisali da je to druga macka po redu kojoj se dogodila ista stvar juce. Dve u jednom danu! Strasno mnogo strasno! Veterinari su bili bas dobri i puni razumevanja, jer sam ja bila van sebe. Apelovala sam na ljude da vode racuna kada odrzavaju travnjake, jer zivimo u kraju gde je priroda dosta sacuvana, pa smo okruzeni i divljim fazanima i tako dalje. Razmisljam da pitam da okacim jedan apel na staklu lokalne prodavnice. Tako svi mogu da vide, a ne moram da se zameram komsijama pojedinacno. Sta da kazem - mala sredina, malogradjanstina, nezgodno je nema dobre komunikacije.

Hvala svima na odgovorima. Macici su super i mnogo mi je lakse sada jer sam sigurnija u to sto radim. Ne znam koje mesance da im dam. Piletinu? Neku dzigu? Ja nisam nikada imala ovako male macice, stvarno ne znam.

Van mreže netbre

• Administrator
  • Hero Member
  • Pol: Muškarac
  • Login:danas u 11:35:45
    • Pogledaj profil
    • NETBRE ANIMALS
Odg: Mali mačići
« Odgovor #46 poslato: 31 Maj, 2017, 07:07:10 »
Citat
Ne znam koje mesance da im dam. Piletinu? Neku dzigu? Ja nisam nikada imala ovako male macice, stvarno ne znam.
Piletina može, izbgavajte iznutrice....

Korisni link za nove vlasnike,
Saveti za mačke

Podeli ovu temu sa drugima...
Za forume
(BBKod)
Za sajt/blog
(HTML)